Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ exd b t4 explosion proof valve actuator ] αγώνας 9 προϊόντα.
AC220V 0,67A Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη ExdIIB T4
| Standard Torque: | 100Nm to 600Nm |
|---|---|
| Standard Time: | 30s to 45s |
| Total Weight: | 5kg to 10kg |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη ExdIIB T4
| Ονομασία: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη |
|---|---|
| Τυπική ροπή: | 100Nm έως 600Nm |
| Κανονική ώρα: | 30 έως 45 ετών |
20mADC ExdIICT4//ExdIIICT130 Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ανθεκτικός σε έκρηξη
| Τυπική ροπή: | 0Nm έως 600Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Ονομασία: | Ενεργοποιητής ηλεκτρικού περιστρεφόμενου συνεχούς ρεύματος |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ExdIIB T4 με γρήγορο άνοιγμα
| Ονομασία: | Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
Adjustable 50Nm 20s DC24V 13w Explosion Proof Valve Actuator
| Πρότυπη ροπή: | 50 Nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | η δεκαετία του '20 |
| Βαθμός απόδειξης έκρηξης: | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ExdIIC T4 Compact IP68
| Τυπική ροπή: | 20Nm έως 600Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 30 έως 45 ετών |
| Συνολικό βάρος: | 5 έως 10 kg |
Δύο οδοι χάλκινος DN40 βαλβίδα σφαίρας DCL εκρηκτικό ηλεκτρικό ενεργοποιητή
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Βαθμός προστασίας: | IP68 NEMA 4X |
Ρυθμίσιμος 50Nm 20s εκρηκτικό αδιάβροχος βαλβίδα ενεργοποιητής
| Πρότυπη ροπή: | 50 Nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | η δεκαετία του '20 |
| Βαθμός απόδειξης έκρηξης: | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής HVAC 90° περιστροφής 400Nm
| Δύναμη: | Δύναμη εκπομπής: |
|---|---|
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 30S/400Nm |
| Βαθμός εκρηκτικός-απόδειξης: | Ομάδα C,D Τ4 Τάξη 1, Διεύθυνση 1 |
1

