Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ csa explosion proof electric actuator ] αγώνας 135 προϊόντα.
Τρίμηνος στροφής DCL-Ex10 CSA Ηλεκτρικός ενεργοποιητής αδιάβροχος
| Τυπική ροπή: | 100Nm έως 600Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 30 έως 45 ετών |
| Συνολικό βάρος: | 5 έως 10 kg |
Πλήρως κλειστός κινητήρας DC24V 600Nm Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ανθεκτικός σε έκρηξη
| Ονομασία: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
45s Κύκλος λειτουργίας 70% Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ανθεκτικός σε έκρηξη
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Τρίμηνος στροφής 400Nm AC380V CSA Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ανθεκτικός σε έκρηξη
| Πρότυπη ροπή: | 100nm έως 600nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | 30 έως 45 ετών |
| Συνολικό Βάρος: | 5kg έως 10kg |
Πιστοποιητικά CSA/ATEX/IECEx Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ανθεκτικός σε έκρηξη
| Σειρά ροπής: | 20Nm έως 3000Nm/177in lb έως 26550in lb |
|---|---|
| Τύπος: | Ενεργοποίηση/αποσύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία ((± 10%): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC/380VAC |
Πιστοποιητικά CSA Εκρηκτικό ηλεκτρικό ενεργοποιητή για το σύστημα ζώνης και διαίρεσης
| Σειρά ροπής: | 20Nm έως 600Nm |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία ((± 10%): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC |
| Τύπος: | Ενεργοποίηση/αποσύνδεση |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής υψηλής πίεσης αδιάβροχος IP68 αδιάβροχος
| Διαμονή: | Σώμα από χύτευμα αλουμινίου |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Ονομασία: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής υψηλής πίεσης |
ΑΤΕΞ EXDICT4 Ηλεκτρικός ενεργοποιητής για βαλβίδες με σφαίρα
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Ατέξ Exdiict4 IP67 ISO5211 Ηλεκτρικός ενεργοποιητής για βαλβίδες σφαίρας
| Πρότυπη ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Τροφοδοτικό: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Ενεργοποιητής ηλεκτρικού ρεύματος από σκληρό χυτοσίδηρο αλουμινίου NEMA 7
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Βαθμός σφράγισης: | IP68/NEMA4X/NEMA 7 |

