Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ csa explosion proof electric actuator ] αγώνας 135 προϊόντα.
Ρυθμίσιμος 0~360° DC24V 50Nm 20s Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη
| Πρότυπη ροπή: | 50 Nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | δεκαετία του 20 |
| Βαθμός απόδειξης έκρηξης: | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
Προσαρμόσιμο ISO5211 DC24V 50Nm 20s ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη
| Πρότυπη ροπή: | 50 Nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | δεκαετία του 20 |
| Βαθμός απόδειξης έκρηξης: | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη Exd II CT4Gb
| Ονομα: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλή κατά της έκρηξης |
|---|---|
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
| Επίσημη ώρα: | 20 έως 45 ετών |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής 100Nm κατά έκρηξης
| Ονομασία: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής αντιέκρηξης |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Τύπος: | Ενεργοποιητής μονής φάσης |
Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας επιστροφής 400Nm 30S IP68
| Ονομα: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλή κατά της έκρηξης |
|---|---|
| Πρότυπη ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
| Επίσημη ώρα: | 20 έως 45 ετών |
AC220V 0,67A Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη ExdIIB T4
| Standard Torque: | 100Nm to 600Nm |
|---|---|
| Standard Time: | 30s to 45s |
| Total Weight: | 5kg to 10kg |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής HVAC 90° περιστροφής 400Nm
| Δύναμη: | Δύναμη εκπομπής: |
|---|---|
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 30S/400Nm |
| Βαθμός εκρηκτικός-απόδειξης: | Ομάδα C,D Τ4 Τάξη 1, Διεύθυνση 1 |
IP68 Ενεργοποιητής βαλβίδας μεμονωμένης φάσης 220VAC
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Explosionproof βαθμός: | ExdIICT4 / Ομάδα Γ, Δ T4 |
Τύπος διαμόρφωσης 50Nm Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη 4~20mADC
| Εξουσία: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Ροπή εξόδου: | 50 Nm |
| Εκρηκτικός βαθμός: | Exd II CT4GB |
Ενεργοποιητής προστασίας από εκρήξεις IP68 για την αντιμετώπιση μαλακών νιτρικών
| Ονομασία: | ηλεκτρικός ενεργοποιητής τύπου ανθεκτικού σε έκρηξη |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -25℃~+55℃/-13°F~+131°F |
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |

