Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ csa explosion proof electric actuator ] αγώνας 135 προϊόντα.
Ενεργοποιητής ηλεκτρικής βαλβίδας 600Nm ExdIIBT4
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Ρυθμίσιμος ανθεκτικός σε έκρηξη AC DC 200Nm 30S 40W συμπαγής ενεργοποιητής
| Τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Μηχανοκίνητη ισχύος: | 6W έως 140W |
| Πρότυπη ροπή: | 50nm έως 2500nm/442in.lbs έως 22125in.lbs |
Ανθεκτικός σε έκρηξη Ολοκληρωμένος Διαμορφωτικός IP67 90W 45S Συμπαγής Ενεργοποιητής
| Τυποποιημένη ώρα/ροπή: | 15 έως 75s/18nm έως 2500nm/160in.lbs έως 22125in.lbs |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Σήμα εισόδου: | 4-20mA ή 2-10V / 1-5V προαιρετικά |
Δυνατότητα εκρήξεως IP68 24V DC ενεργοποιητής βαλβίδας διαμόρφωσης
| Χρόνος δράσης: | 15η/30η |
|---|---|
| Δρόμος εξόδου: | 0~600Nm |
| Εισερχόμενο σήμα: | 4-20mADC |
Ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη ISO 5211 DN150 βαλβίδας σφαίρας
| Ονομασία: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| Εγκατάσταση: | άμεση εγκατάσταση πολλαπλών φλάντζων |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ExdIIB T4 με γρήγορο άνοιγμα
| Ονομασία: | Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ExIICT4 200Nm που είναι ανθεκτικός σε έκρηξη
| Ονομασία: | Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη |
|---|---|
| Τύπος: | ενεργοποίηση, διαμόρφωση |
| Τάξη προστασίας: | Διάκριση IP67 |
90 μοίρες ExIICT4 200Nm Τρίμηνος στροφής Ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Ονομασία: | Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη |
|---|---|
| Τύπος: | ενεργοποίηση, διαμόρφωση |
| Τάξη προστασίας: | Διάκριση IP67 |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής χειροκίνητου τροχού AC380V 400Nm
| Τύπος: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | ενέργεια εκτάκτου ανάγκης από το κουμπί |
| Πρότυπη ροπή: | 18Nm έως 2500Nm |
Επείγουσα διακοπή ρεύματος AC220V 400Nm Ασφαλής ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Τύπος: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Ειδικότητα: | ενέργεια εκτάκτου ανάγκης από το κουμπί |
| Τυπική ροπή: | 18Nm έως 2500Nm |

