Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ csa explosion proof electric actuator ] αγώνας 135 προϊόντα.
Adjustable 50Nm 20s DC24V 13w Explosion Proof Valve Actuator
| Πρότυπη ροπή: | 50 Nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | η δεκαετία του '20 |
| Βαθμός απόδειξης έκρηξης: | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
IP68 600Nm 90W Ενεργοποιητής βαλβίδας αντιέκρηξης διαμόρφωσης
| Δύναμη: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Δρόμος εξόδου: | 600NM |
| Βαθμός εκρηκτικός-απόδειξης: | Exd II CT4Gb |
CSA 90 μοίρες περιστροφής ExdIICT4 150Nm Αντιεκρηκτική μηχανή
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
CSA 90° DC24V ExdIICT4 400Nm Εξοπλιστικός ενεργοποιητής
| Πρότυπη ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Τροφοδοτικό: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Ενεργοποιητής βαλβίδας NEMA 4 10000 Times
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Προστατευτής υπερθέρμανσης PTC DN50 Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Βαθμός προστασίας: | IP68 NEMA 4X |
Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη AC380V με διαμόρφωση 50Nm
| Τύπος: | on-off, διαμόρφωση |
|---|---|
| Κλάση προστασίας: | Πυροστεγμός IP68 |
| όνομα: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη |
90W 45S/600Nm DCL-Ex60 Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
| Ονομασία: | Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη |
|---|---|
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 45S/600Nm |
| Ειδικότητα: | Δύναμη κινητήρα |
Certificados CSA ATEX para actuadores eléctricos a prueba de explosiones
| Ροπή ροπής: | 20Nm έως 3000Nm/177in lb έως 26550in lb |
|---|---|
| Τύπος: | Ενεργοποίηση/αποσύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία ((± 10%): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC/380VAC |
400Nm DC24V 90° Αντιεκρηκτικός ηλεκτρικός ενεργοποιητής on-off / διαμόρφωσης
| Εξουσία: | Δύναμη εκπομπής: |
|---|---|
| Τυποποιημένη ώρα/ροπή: | 30S/400Nm |
| Τύπος: | on-off, διαμόρφωση |

