Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ csa explosion proof electric actuator ] αγώνας 135 προϊόντα.
CSA 90° DC24V στροφή ExdIICT4 150Nm Αντιεκρηξιακός ενεργοποιητής
| Πρότυπη ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Τροφοδοτικό: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Ανθεκτικός σε καιρικές συνθήκες 360° CSA Τρίμηνος στροφής Ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Όνομα προϊόντος: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής τριμήνου στροφής |
|---|---|
| πιστοποιημένο: | CSA |
| Γωνία εγκατάστασης: | 360 ° |
Ενεργοποιητής τριμηνιαίας περιστροφής για βαλβίδες
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
|---|---|
| Δύναμη κινητήρα: | 30W/70W |
| Συνολικό βάρος: | 4.5KG/9.5KG |
Για το CSA IP68 600Nm εκρηκτικό αδιάβροχο βαλβίδα ενεργοποιητή
| Πρότυπη ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Βαθμός απόδειξης έκρηξης: | Απαλλαγή από την απαλλαγή |
Ρυθμίσιμος 50Nm 20s εκρηκτικό αδιάβροχος βαλβίδα ενεργοποιητής
| Πρότυπη ροπή: | 50 Nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | η δεκαετία του '20 |
| Βαθμός απόδειξης έκρηξης: | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
Ενεργοποιητής αυτοκλειδώματος Exdiict4 που διαμορφώνει την αντοχή σε έκρηξη
| Δύναμη: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Δρόμος εξόδου: | 400 Nm |
| Βαθμός εκρηκτικός-απόδειξης: | Exd II CT4Gb |
Ενεργοποιητής βαλβίδας Exd II CT4Gb ανθεκτικός στην έκρηξη 100Nm 30S IP67
| Ονομα: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλή κατά της έκρηξης |
|---|---|
| Πρότυπη ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
| Επίσημη ώρα: | 20 έως 45 ετών |
Αντικραδασμικός Ηλεκτρικός Ενεργοποιητής Βαλβίδας Exd II CT4Gb Αντιεκρηκτικός 200Nm 30S IP68
| Ονομα: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλή κατά της έκρηξης |
|---|---|
| Πρότυπη ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
| Επίσημη ώρα: | 20 έως 45 ετών |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής CSA
| Όνομα προϊόντος: | Ενεργοποιητής ηλεκτρικού τριμήνου |
|---|---|
| Αναγνωρισμένος: | CSA |
| Γωνία εγκατάστασης: | 360 ° |
Ενεργοποιητής 3 φάσεων βαρέος κινητήρα 400Nm ανθεκτικός σε έκρηξη
| Τύπος: | Συμπίεστος ηλεκτρικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Ονομασία: | Ενεργοποιητής φάσης 3 |
| Συνολικό βάρος: | 4.5 έως 20 κιλά |

