Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ csa explosion proof electric actuator ] αγώνας 135 προϊόντα.
Χεριό 1 Φάση 200Nm Ασφαλής αποτυχίας Ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Τυπική ροπή: | 18Nm έως 2500Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 15S έως 75S |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
1/4 στροφή AC110V AC220V EMC ανθεκτικός σε έκρηξη ενεργοποιητής
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Εισερχόμενο σήμα: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
DN15 Ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Καρτόνι/παλέτα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Διαμόρφωση έξυπνου ηλεκτρικού ενεργοποιητή με δείκτη θόλου
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Δύναμη κινητήρα: | 6W σε 140W |
| Τυπική ροπή: | 50Nm έως 2500Nm/442in.lbs έως 22125in.lbs |
Χημικός ενεργοποιητής CSA 30S/100Nm ανθεκτικός στην έκρηξη
| Δύναμη: | Δύναμη συμμόρφωσης: |
|---|---|
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 30S/100Nm |
| Βαθμός εκρηκτικός-απόδειξης: | Εκτός IICT4 |
DC24V 9,5kg Αντιεκρήξεις 400Nm 3 φάσεων
| Τύπος: | Συμπίεστος ηλεκτρικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Ονομα: | Ενεργοποιητής φάσης 3 |
| Συνολικό Βάρος: | 4,5 κιλά έως 20 κιλά |
Ανθεκτικός ενεργοποιητής από χυτό αλουμίνιο 600Nm IP67 Αντιεκρηκτικός
| Πρότυπη ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Τροφοδοτικό: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Ενεργοποιητής ηλεκτρικής βαλβίδας 400Nm
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής έκρηξης ExdIICT4 IP68
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -25℃~+55℃/-13°F~+131°F |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής διαμόρφωσης τεταρτοστροφής για βαλβίδα πεταλούδας
| Χρόνος δράσης: | 15η/30η |
|---|---|
| Δρόμος εξόδου: | 0~600Nm |
| Εισερχόμενο σήμα: | 4-20mADC |

