Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 397 προϊόντα.
Τύπος διαμόρφωσης 50Nm Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη 4~20mADC
| Εξουσία: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Ροπή εξόδου: | 50 Nm |
| Εκρηκτικός βαθμός: | Exd II CT4GB |
Σκληρό αλουμίνιο 600Nm IP68 αντιέκρηξη
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Εναλλακτικές συσκευές για την παραγωγή ηλεκτρικών συσσωρευτών και συσσωρευτών
| Τυπική ροπή: | 100nm/400nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | η δεκαετία του '30 |
| Εισόδου: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
Διπλή εκκεντρική ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας DN80 DN125
| Ονομασία: | Διπλή εκκεντρική ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδων |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Υψηλή απόδοση |
| Με: | διμερή κάθισμα μηδενικής διαρροής |
Επικοινωνία με την ατμόσφαιρα και την ατμόσφαιρα
| Συνολικό βάρος: | 1,2 κιλά |
|---|---|
| Τροφοδοσία: | 24VDC |
| Μηχανοκίνητη ισχύος: | 6W έως 10W |
Ενεργοποιητής τριμηνιαίας περιστροφής για βαλβίδες
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
|---|---|
| Δύναμη κινητήρα: | 30W/70W |
| Συνολικό βάρος: | 4.5KG/9.5KG |
Ενεργοποιητής εκρήξεως IP68 AC220V 600Nm
| Πρότυπη ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Τροφοδοτικό: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας DC24V με CSA / CE / UL
| Ονομασία: | ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας |
|---|---|
| Δύναμη: | Δύναμη συμμόρφωσης: |
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 20S/50Nm |
IP67 Ελαφρύ σφραγισμένο ενεργοποιητή τριμήνου στροφής
| Εξουσία: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Τυποποιημένη ώρα/ροπή: | 45S/600Nm |
| Τύπος: | on-off, διαμόρφωση |
Συνεχής ρεύμα χωρίς βούρτσα κινητήρας 7 στροφές IP67 πολλαπλών στροφών
| Τυπική ροπή: | 5 έως 18 Nm |
|---|---|
| Τυπική ταχύτητα: | 5r/min |
| Συνολικό βάρος: | 1,2 κιλά |

