Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 403 προϊόντα.
IP67 Ελαφρύ σφραγισμένο ενεργοποιητή τριμήνου στροφής
| Εξουσία: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Τυποποιημένη ώρα/ροπή: | 45S/600Nm |
| Τύπος: | on-off, διαμόρφωση |
Συνεχής ρεύμα χωρίς βούρτσα κινητήρας 7 στροφές IP67 πολλαπλών στροφών
| Τυπική ροπή: | 5 έως 18 Nm |
|---|---|
| Τυπική ταχύτητα: | 5r/min |
| Συνολικό βάρος: | 1,2 κιλά |
Υπερ-μικρός 100MΩ 250VDC 80% Multi Turn Actuator
| Ονομασία: | Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών |
|---|---|
| Τυπική ταχύτητα: | 5r/min |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VDC |
Διπλή εκκεντρική ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας DN80 DN125
| Ονομασία: | Διπλή εκκεντρική ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδων |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Υψηλή απόδοση |
| Με: | διμερή κάθισμα μηδενικής διαρροής |
Ενεργοποιητής πολλαπλών περιστροφών μικροελαστικών RoHS 2A 2r/Min
| Ονομασία: | Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών |
|---|---|
| Τυπική ταχύτητα: | 2r/min |
| Στροφές: | 3r/5r/7r προαιρετικά |
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας μηδενικής διαρροής ASME κλάσης 150 DN50
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Καρτόνι/παλέτα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Ανθεκτικός ενεργοποιητής από χυτό αλουμίνιο 600Nm IP67 Αντιεκρηκτικός
| Πρότυπη ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Τροφοδοτικό: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής βαλβίδας 100Nm 25W, ενεργοποιητής τεταρτοστροφής διαμόρφωσης
| Δύναμη: | Διάταξη 1 |
|---|---|
| Δρόμος εξόδου: | 100 Nm |
| Τάξη προστασίας: | Διάκριση IP67 |
8W S4 Διαλείπουσα 1200 Times DC περιστρεφόμενη ενεργοποιητή
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 15S/18Nm |
|---|---|
| Προαιρετικός χρόνος/τροπή: | 7S/9Nm 60S/18Nm |
| Συνολικό βάρος: | 1.2kg |
20W πολυστροφικός συμπαγής ενεργοποιητής
| Ονομασία: | πολυτροχιακός συμπαγής ενεργοποιητής |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Με κινητήρα συνεχούς ρεύματος |
| Τυπική ταχύτητα: | 5r/min |

