Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 410 προϊόντα.
20W πολυστροφικός συμπαγής ενεργοποιητής
| Ονομασία: | πολυτροχιακός συμπαγής ενεργοποιητής |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Με κινητήρα συνεχούς ρεύματος |
| Τυπική ταχύτητα: | 5r/min |
1200 φορές / ώρα 15S 18Nm DC περιστρεφόμενος ενεργοποιητής
| Ονομασία: | Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 15S/18Nm |
| Προαιρετικός χρόνος/τροπή: | 7S/9Nm 60S/18Nm |
Ενεργοποιητής πολλαπλών περιστροφών μικροελαστικών RoHS 2A 2r/Min
| Ονομασία: | Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών |
|---|---|
| Τυπική ταχύτητα: | 2r/min |
| Στροφές: | 3r/5r/7r προαιρετικά |
8W S4 Διαλείπουσα 1200 Times DC περιστρεφόμενη ενεργοποιητή
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 15S/18Nm |
|---|---|
| Προαιρετικός χρόνος/τροπή: | 7S/9Nm 60S/18Nm |
| Συνολικό βάρος: | 1.2kg |
380VAC 3 φάσης ενεργοποιητής
| Τυπική ροπή: | Από 400 έως 2500 Nm |
|---|---|
| Σήμα εξόδου: | 4-20mA |
| Ονομασία: | Μεγάλη ροπή 3 φάσεων |
1000Nm 120W ενεργοποιητής ηλεκτρικής βαλβίδας, ενεργοποιητής τεταρτοστροφής διαμόρφωσης
| Δύναμη: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Δρόμος εξόδου: | 1000 Nm |
| Τάξη προστασίας: | Διάκριση IP67 |
Αντιεκρήξεις DCL-Ex10 σειράς ενεργοποιητής τριμήνου στροφής 30s/100Nm IP68
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Καρτόνι/παλέτα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Παθητική ανατροφοδότηση επαφής DCL Ex-proof AC24V 25W Quick Open Actuator
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Δρόμος/χρόνος: | 25Nm/2S 50Nm/4S 80Nm/8S |
Ενεργοποιητής περιστροφής χαμηλής θερμοκρασίας 400Nm IP68 DC
| Χρόνος δράσης: | 15η/30η |
|---|---|
| Τύπος: | Συμπίεστος ενεργοποιητής |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VDC |
IP67 Ηλεκτρικός ενεργοποιητής βαλβίδας σφαίρας για τον έλεγχο του όγκου του αέρα
| Δύναμη: | Δύναμη συμμόρφωσης: |
|---|---|
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 30S/400Nm |
| Τύπος: | ενεργοποίηση, διαμόρφωση |

