Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 410 προϊόντα.
Ανάδραση σήματος αντίστασης 90° 30s/400Nm 3 Φάσεων Ενεργοποιητής
| Ονομα: | ηλεκτρικός ενεργοποιητής 3 φάσεων |
|---|---|
| Πρότυπη ροπή: | Από 50 έως 2500 Nm |
| Χαρακτηριστικό: | Ενεργοποιητής εξοπλισμένος με δυνατομέτρο |
DN50 Βαλβίδα πεταλούδας κινητήρας 50Nm 3 φάσης
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 2500 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20S έως 75S |
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
IP67 DN80 Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας Μηχανοκίνητη βαλβίδα πεταλούδας με κινητήρα
| Τύπος: | Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας |
|---|---|
| Μέγεθος: | DN80~100 |
| Πίεση λειτουργίας: | 1.0mpa |
IP67 Τρίμηνος στροφής 440VAC Μηχανοκίνητος ενεργοποιητή βαλβίδας
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Standard Time: | 20S to 75S |
| Power Supply: | 380VAC/440VAC |
440VAC Μηχανοκίνητος 3 φάσης ενεργοποιητής
| Ονομασία: | Μηχανοκίνητος ενεργοποιητής 3 φάσεων |
|---|---|
| Τυπική ροπή: | 50Nm έως 2500Nm/442in.lbs έως 22125in.lbs |
| Κανονική ώρα: | 20S έως 75S |
Συγκεντρωτική μαλακή σφραγίδα ανθεκτική θέση CF8 CF8M Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Καρτόνι/παλέτα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
145psi ηλεκτρικός ενεργοποιητής πεταλούδας DN40 βαλβίδα ελέγχου PVC
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Καρτόνι/παλέτα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Φθοριούχο ελαστικό ηλεκτρικής βαλβίδας DN250 SS316L
| Ονομασία: | Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας |
|---|---|
| Ειδικότητα: | ελαφρύ βάρος και μικρό όγκο |
| Τύπος: | Φωτοεξοπλισμός βαλβίδας πεταλούδας |
6 Εναλλακτικοί περιορισμοί 7S 9Nm Τρίμηνος στροφής
| Standard Time/Torque: | 15S/18Nm |
|---|---|
| Optional Time/Torque: | 7S/9Nm 60S/18Nm |
| Total Weight: | 1.2KG |
Εγχειρίδιο 600Nm Ανεξαρτήματος ISO5211 3 φάσεων
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 2500 Nm |
|---|---|
| Ονομασία: | Ενεργοποιητής φάσης 3 |
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρική μονάδα ή χάλυβα |

