Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 410 προϊόντα.
Τρίμηνος στροφή 4 ίντσες DN100 Ηλεκτρικά λειτουργούμενη βαλβίδα μπάλας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Καρτόνι/παλέτα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Εγχειρίδιο 600Nm Ανεξαρτήματος ISO5211 3 φάσεων
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 2500 Nm |
|---|---|
| Ονομασία: | Ενεργοποιητής φάσης 3 |
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρική μονάδα ή χάλυβα |
DCL 2500Nm Βαλβίδα πεταλούδας / αναισθητηριακός κινητήρας
| Ονομασία: | ηλεκτρική βαλβίδα αερισμού πεταλούδας |
|---|---|
| Πάνω φλάντζη: | Τυπική ISO 5211 άνω φλάντσα |
| Ειδικότητα: | Χαμηλό φορτίο με χαμηλή ροπή λειτουργίας |
IP68 DC περιστρεφόμενος ενεργοποιητής
| Ονομασία: | Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 15S/18Nm |
| Ειδικότητα: | πολύ χαμηλή αύξηση της θερμοκρασίας |
Ενεργοποιητής περιστροφής συνεχούς ρεύματος 24V
| Ονομασία: | τροχαίο κινητήρα συνεχούς ρεύματος τύπου διαμόρφωσης |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VDC |
| Τύπος: | Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής |
Χρησιμοποιείται ηλεκτρική ρυθμιζόμενη τριπλή εκκεντρική βαλβίδα πεταλούδας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Καρτόνι/παλέτα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Τρίπλευρη μηχανική βαλβίδα σφαίρας τύπου συμπίεσης DN32
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Καρτόνι/παλέτα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
IP68 Τρίμηνος περιστροφής 60% 12V DC περιστροφικός ενεργοποιητής
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 15S/18Nm |
|---|---|
| Προαιρετικός χρόνος/τροπή: | 7S/9Nm 60S/18Nm |
| Συνολικό βάρος: | 1.2kg |
1.0MPa DN200 Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
| Τύπος: | ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας |
|---|---|
| πίεση: | 1.0mpa |
| Μέγεθος: | DN200 |
Δυνατότητα εκρήξεως IP68 24V DC ενεργοποιητής βαλβίδας διαμόρφωσης
| Χρόνος δράσης: | 15η/30η |
|---|---|
| Δρόμος εξόδου: | 0~600Nm |
| Εισερχόμενο σήμα: | 4-20mADC |

