Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 410 προϊόντα.
IP67 90° 18Nm/15S Περιστροφικός ενεργοποιητής DC24 Quarter Turn
| Τυποποιημένη ώρα/ροπή: | 15s/18nm |
|---|---|
| Προαιρετική ώρα/ροπή: | 7s/9nm 60s/18nm |
| Συνολικό βάρος: | 1,2 κιλά |
200Nm 2~10VDC 40W Εναλλακτικός ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη
| Δύναμη: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Δρόμος εξόδου: | 200Nm |
| Βαθμός εκρηκτικός-απόδειξης: | Exd II CT4Gb |
Αντιεκρηκτικός Σειράς τεταρτοστροφικού ενεργοποιητή 30s/100Nm IP67
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
30 δευτ./100Nm IP67 AC380V Αντιεκρηκτικός Σειράς ενεργοποιητής τετάρτου στροφής
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
600Nm 90W Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη IP68
| Δύναμη: | Δύναμη εκπομπής: |
|---|---|
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 45S/600Nm |
| Τύπος: | ενεργοποίηση, διαμόρφωση |
Ελαφριά σφραγισμένη 600Nm Quarter Turn Actuator για βαλβίδα μπάλας
| Δύναμη: | Δύναμη συμμόρφωσης: |
|---|---|
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 45S/600Nm |
| Τύπος: | ενεργοποίηση, διαμόρφωση |
Ενεργοποιητής βαλβίδας κατά έκρηξης τετάρτης στροφής με λειτουργία προστασίας από υπερβολική ροπή
| Τυπική ροπή: | 100Nm έως 600Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 30 έως 45 ετών |
| Συνολικό βάρος: | 5 έως 10 kg |
AC220V 0,67A Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη ExdIIB T4
| Standard Torque: | 100Nm to 600Nm |
|---|---|
| Standard Time: | 30s to 45s |
| Total Weight: | 5kg to 10kg |
ISO5211 Ποντικομετρητής Ηλεκτρικός AC380V Τριφάδικος ενεργοποιητής
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 2500 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20S έως 75S |
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
Αντίσταση Επιστροφή σήματος 90 μοίρες 2500Nm 3 φάσης ενεργοποιητής
| Ονομασία: | ηλεκτρικός ενεργοποιητής 3 φάσεων |
|---|---|
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 2500 Nm |
| Ειδικότητα: | Ενεργοποιητής εξοπλισμένος με δυνατομέτρο |

