Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 410 προϊόντα.
Αναλογικός έλεγχος DCL IP67 έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 15S σε 75S/18Nm σε 2500Nm/160in.lbs σε 22125in.lbs |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Εισερχόμενο σήμα: | 4-20mA ή 2-10V / 1-5V προαιρετικά |
90 μοίρες ExIICT4 200Nm Τρίμηνος στροφής Ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Ονομασία: | Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη |
|---|---|
| Τύπος: | ενεργοποίηση, διαμόρφωση |
| Τάξη προστασίας: | Διάκριση IP67 |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής HVAC 90° περιστροφής 400Nm
| Δύναμη: | Δύναμη εκπομπής: |
|---|---|
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 30S/400Nm |
| Βαθμός εκρηκτικός-απόδειξης: | Ομάδα C,D Τ4 Τάξη 1, Διεύθυνση 1 |
Ενεργοποιητής ηλεκτρικής βαλβίδας RoHS 22125in.Lbs IP67 DCL
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 15S σε 75S/18Nm σε 2500Nm/160in.lbs σε 22125in.lbs |
1200 Times/Hour S4 Διαλείπουμενος τύπος ρυθμιζόμενος έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 15S σε 75S/18Nm σε 2500Nm/160in.lbs σε 22125in.lbs |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής χειροκίνητου τροχού AC380V 400Nm
| Τύπος: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | ενέργεια εκτάκτου ανάγκης από το κουμπί |
| Πρότυπη ροπή: | 18Nm έως 2500Nm |
Συμπαγής ηλεκτρικός ενεργοποιητής διαμόρφωσης με το σύστημα ελέγχου Modbus
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 15S σε 75S/18Nm σε 2500Nm/160in.lbs σε 22125in.lbs |
Επείγουσα διακοπή ρεύματος AC220V 400Nm Ασφαλής ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Τύπος: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Ειδικότητα: | ενέργεια εκτάκτου ανάγκης από το κουμπί |
| Τυπική ροπή: | 18Nm έως 2500Nm |
380VAC Ηλεκτρικός ενεργοποιητής τριμήνου στροφής
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 15S σε 75S/18Nm σε 2500Nm/160in.lbs σε 22125in.lbs |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη NEMA 4X
| Τυπική ροπή: | 50nm έως 3000nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | 20 έως 110s |
| Βαθμός σφράγισης: | IP68/NEMA4X/NEMA 7 |

