Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 410 προϊόντα.
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας 400Nm
| Ονομασία: | Ασφαλής από αποτυχία έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Δύναμη κινητήρα: | 6W σε 140W |
| Σήμα εξόδου: | 4-20mADC |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών τύπου 18Nm 2R/Min
| Ονομασία: | Πολλαπλές στροφές ηλεκτρικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Τυπικό ή μη: | Τύπος |
| Ταχύτητα: | 2r/min |
SS304 Συγκεντρωτική ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας DN50~DN65
| Ονομασία: | Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας |
|---|---|
| Βαλβίδα πεταλούδας: | DN50~65 |
| βαλβίδα σφαίρας: | DN40 |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής επιστροφής 400Nm 360° Fail-Safe IP67
| Ονομα: | Ασφαλής από αποτυχία έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Μηχανοκίνητη ισχύος: | 6W έως 140W |
| Σήμα εξόδου: | 4-20MADC |
Ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας DN80~DN100
| όνομα: | Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας |
|---|---|
| Βαλβίδα πεταλούδας: | DN50~65 |
| Σφαιρική βαλβίδα: | DN40 |
Υπό DN600 Βαλβίδα πεταλούδας 2500Nm Θαλάσσιος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Standard Time/Torque: | 75S/2500Nm |
|---|---|
| Type: | on-off, Modulating |
| Protection Class: | IP67 |
20mADC ExdIICT4//ExdIIICT130 Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ανθεκτικός σε έκρηξη
| Τυπική ροπή: | 0Nm έως 600Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Ονομασία: | Ενεργοποιητής ηλεκτρικού περιστρεφόμενου συνεχούς ρεύματος |
1/4 στροφή 10000 κύκλους AC380V Ελκτρικός ενεργοποιητής γρήγορης εκκίνησης
| name: | quick open and close electric actuator |
|---|---|
| Power Supply: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| type: | Fast speed actuator |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών 24VDC
| Ονομασία: | Πολλαπλές στροφές ηλεκτρικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Τυπικό ή μη: | Τύπος |
| Ταχύτητα: | 2r/min |
CE Torque Κλειστή βαλβίδα IP67 18Nm Πολυστροφικός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Τύπος: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Τυπική ροπή: | 5 έως 18 Nm |
| Τυπική ταχύτητα: | 2r/min |

