Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 410 προϊόντα.
90° στροφή NEMA 4X/7 IP67/68 Ενεργοποιητής ηλεκτρικής διαμόρφωσης
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |
Χεριό 1 Φάση 200Nm Ασφαλής αποτυχίας Ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Τυπική ροπή: | 18Nm έως 2500Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 15S έως 75S |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής τεταρτοστροφής
| Τυπική ροπή: | 18Nm έως 2500Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 15S έως 75S |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Πάνω από τον διακόπτη ροπής CSA 600Nm AC220V Ασφαλής ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Ονομασία: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 15S έως 75S |
| Τύπος: | Αυτοκλείδωμα |
Πακέτο ελέγχου ενεργοποιητών διαμόρφωσης το ηλεκτρικό ενσωματώνει τα αναλογικά σήματα και Fieldbus Protocal
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 15S σε 75S/18Nm σε 2500Nm/160in.lbs σε 22125in.lbs |
Δύο οδοι χάλκινος DN40 βαλβίδα σφαίρας DCL εκρηκτικό ηλεκτρικό ενεργοποιητή
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Βαθμός προστασίας: | IP68 NEMA 4X |
Τρίμηνος στροφής CSA/CE 2-10V έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |
Πλήρως κλειστός κινητήρας DC24V 600Nm Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ανθεκτικός σε έκρηξη
| Ονομασία: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
ExdIICT4 24VAC 600Nm Ηλεκτρικός ενεργοποιητής αδιάβροχος
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Βαθμός σφράγισης: | IP68/NEMA4X/NEMA 7 |
Ενεργοποιητής ηλεκτρικού ρεύματος από σκληρό χυτοσίδηρο αλουμινίου NEMA 7
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Βαθμός σφράγισης: | IP68/NEMA4X/NEMA 7 |

