Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 410 προϊόντα.
DCL βαλβίδα σφαίρας 200Nm θέση ανατροφοδότηση Αποτυχία ασφαλής ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Ονομασία: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Λειτουργία: | Λειτουργία 1/4 στροφής |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής 100Nm κατά έκρηξης
| Ονομασία: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής αντιέκρηξης |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Τύπος: | Ενεργοποιητής μονής φάσης |
Πυρόστερος IP67 200000 Times έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Installation Angle: | 360° |
|---|---|
| name: | smart electric actuator |
| Output Signal: | 4-20mA |
1300Nm Modbus-RTU Ηλεκτρικός ενεργοποιητής τετάρτου στροφής
| Τυποποιημένη ώρα/ροπή: | 30S έως 75S/100Nm έως 2500Nm/885in.lbs έως 22125in.lbs |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360 ° |
| Συνολικό βάρος: | 4,5 κιλά έως 20 κιλά |
220VAC Ασφαλής από αποτυχία ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Ονομασία: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Θερμική προστασία υπερφόρτωσης |
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
Αμβλύνες μεταδότης θέσης 140W 3 φάσης Ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Ονομασία: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής 3 φάσεων |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -25℃~+55℃/-13°F~+131°F |
| Βαθμός προστασίας: | IP67 NEMA4/4X |
Διορθωτικός ηλεκτρικός ενεργοποιητής 2500Nm
| Ονομασία: | Διορθωτικός ηλεκτρικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Τυπική ροπή: | Από 400 έως 2500 Nm |
| Κανονική ώρα: | 30 έως 75 ετών |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής SIL3 ανθεκτικός σε έκρηξη
| Ονομασία: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής αντιέκρηξης |
|---|---|
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
20mA έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Ονομασία του προϊόντος: | Προσαρμόσιμο έξυπνο ηλεκτρικό ενεργοποιητή |
|---|---|
| Δύναμη κινητήρα: | 6W σε 140W |
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 2500 Nm |
Αντιεκρηκτικός Ηλεκτρικός Ενεργοποιητής IP68 CSA Επαναφορά Απενεργοποίησης Modbus
| Πρότυπη ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Σήμα εξόδου: | 4-20mA |

