Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 397 προϊόντα.
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών 6W
| Τύπος: | Ηλεκτρικοί κινητήρες |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας: | Προστασία από τις καιρικές συνθήκες IP67 |
| Τυπική ροπή: | 5 έως 18 Nm |
IP67 συμπαγή βαλβίδα σφαίρας 10W γρήγορο ανοικτό ηλεκτρικό ενεργοποιητή
| Ονομασία: | Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Τύπος: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής τριμήνου στροφής |
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 15Nm/2S 30Nm/5S 15Nm/3S |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής DC24V με γρήγορο άνοιγμα
| Ονομασία: | Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Δρόμος/χρόνος: | 50Nm/2S 100Nm/4S 200Nm/8S |
Υδροστεγνός ολοκληρωμένος έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής διαμόρφωσης
| Ονομασία του προϊόντος: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής τριμήνου στροφής |
|---|---|
| Δύναμη κινητήρα: | 6W σε 140W |
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 2500 Nm |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη ExdIIB T4
| Ονομασία: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη |
|---|---|
| Τυπική ροπή: | 100Nm έως 600Nm |
| Κανονική ώρα: | 30 έως 45 ετών |
Ψυγείο υψηλής υγρασίας και δοκιμής θερμοκρασίας 442in.Lbs Smart Electric Actuator
| Protection Grade: | IP67 waterproof |
|---|---|
| name: | Smart electric actuator |
| use for: | cooling system |
Ηλεκτρικός κινητήρας ευφυούς θέσης EPS
| Ονομασία του προϊόντος: | Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής εξοπλισμένος με EPS |
|---|---|
| Θερμοκρασία των μέσων: | Κανονική θερμοκρασία |
| Κανονική ώρα: | 20S έως 75S |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ExdIIB T4 με γρήγορο άνοιγμα
| Ονομασία: | Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
Αυτοελέγχου NEMA4/4X 2500Nm έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| product name: | Self diagnosis smart electric actuator |
|---|---|
| feature: | automatically power off function |
| Standard Time: | 20S to 75S |
24VDC 400Nm Ηλεκτρικός ενεργοποιητής κατά της συμπύκνωσης
| Ονομασία: | Ενεργοποιητής ηλεκτρικού περιστρεφόμενου συνεχούς ρεύματος |
|---|---|
| Χρόνος δράσης: | 15η/30η |
| Τύπος: | Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής |

