Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 397 προϊόντα.
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής με χειροκίνητο τροχό με τοπικό κουμπί απενεργοποίησης
| Βαθμός προστασίας: | Αδιάβροχο IP67 |
|---|---|
| Ονομασία: | Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής |
| Χρήση για: | Σύστημα ψύξης |
Πλήρης συσκευασία ελέγχου 20S 50Nm έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
|---|---|
| Output Signal: | 4-20mADC |
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ExIICT4 200Nm που είναι ανθεκτικός σε έκρηξη
| Ονομασία: | Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη |
|---|---|
| Τύπος: | ενεργοποίηση, διαμόρφωση |
| Τάξη προστασίας: | Διάκριση IP67 |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής διαμόρφωσης 30S 200Nm Quarter Turn
| Τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Μηχανοκίνητη ισχύος: | 6W σε 140W |
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 2500 Nm |
DCL 110V ηλεκτρικός ενεργοποιητής τεταρτοστροφής με χειροκίνητο τροχό
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 25S/50Nm |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Συνολικό βάρος: | 1.2KG σε 20KG |
Πολλαπλής επιφάνειας DC24V CSA Τρίμηνος στροφής Ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 15S σε 75S/18Nm σε 2500Nm/160in.lbs σε 22125in.lbs |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Συνολικό βάρος: | 1.2KG σε 20KG |
CE RoHS Μηχανοκίνητος 380VAC έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής διαμόρφωσης
| Standard Torque: | 400Nm to 2500Nm |
|---|---|
| Standard Time: | 30s to 75s |
| Power Supply: | 380VAC/400VAC/415VAC |
S4 Διαλείπουσα ρυθμιζόμενη 1200 φορές IP67 έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Standard Time: | 20S to 75S |
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
Εναλλακτικός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Τυπική ροπή: | 50Nm έως 2500Nm/442in.lbs έως 22125in.lbs |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20S έως 75S |
| Εισερχόμενο σήμα: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
380VAC Μηχανοκίνητος έξυπνος διαμορφωτής 3 φάσεων ηλεκτρικού ενεργοποιητή
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 2500 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20S έως 75S |
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |

