Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 410 προϊόντα.
Θέση βαλβίδας 90W 30S 400Nm έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Μηχανοκίνητη ισχύος: | 6W σε 140W |
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 2500 Nm |
Ανθεκτικός στη διάβρωση 75S 22125in.Lbs Τρίμηνο Γύρισμα Ηλεκτρικός Ενεργοποιητής
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
|---|---|
| Output Signal: | 4-20mADC |
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
Διαμόρφωση έξυπνου ηλεκτρικού ενεργοποιητή με δείκτη θόλου
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Δύναμη κινητήρα: | 6W σε 140W |
| Τυπική ροπή: | 50Nm έως 2500Nm/442in.lbs έως 22125in.lbs |
DCL 110V On Off Quarter Turn Ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Καρτόνι/παλέτα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
RoHS 3.0 CSA 90° 360° IP67 Συμπαγής Έξυπνος Ηλεκτρικός Εκτελεστικός Μηχανισμός
| Τυποποιημένη ώρα/ροπή: | 15 έως 75s/18nm έως 2500nm/160in.lbs έως 22125in.lbs |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360 ° |
| Εισόδου: | 4-20mA ή 2-10V / 1-5V προαιρετικά |
90° 360° IECEx 30S/100Nm Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ανθεκτικός σε έκρηξη
| Πρότυπη ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Συνολικό βάρος: | 3 έως 10 kg |
90W 45S/600Nm DCL-Ex60 Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
| Ονομασία: | Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη |
|---|---|
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 45S/600Nm |
| Ειδικότητα: | Δύναμη κινητήρα |
Ελέγχος δοκιμής ροπής συμπαγής 90° AC110V έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |
Προστατευμένος από υγρασία από δονήσεις 90W AC24V έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
|---|---|
| Output Signal: | 4-20mADC |
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
Συμπληκτικός ηλεκτρικός ενεργοποιητής 90W 400Nm ανθεκτικός σε έκρηξη
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Standard Time: | 20S to 75S |
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |

