Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 410 προϊόντα.
Τρίμηνος στροφής DCL-Ex10 CSA Ηλεκτρικός ενεργοποιητής αδιάβροχος
| Τυπική ροπή: | 100Nm έως 600Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 30 έως 45 ετών |
| Συνολικό βάρος: | 5 έως 10 kg |
Συνεχή μηχανοκίνητος κινητήρα χωρίς βούρτσα ISO5211 24VDC έξυπνος ηλεκτρικός κινητήρας
| Χρόνος δράσης: | 15η/30η |
|---|---|
| Δρόμος εξόδου: | 0~600Nm |
| Εισερχόμενο σήμα: | 4-20mADC |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής 15W 3 φάσης
| Συνολικό βάρος: | 4.5 έως 20 κιλά |
|---|---|
| Ονομα: | ηλεκτρικός ενεργοποιητής τριμήνου στροφής |
| Χρησιμοποιώ: | βαλβίδα πεταλούδας, βαλβίδα σφαίρας |
Τρίμηνος στροφής 400Nm Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ανθεκτικός σε έκρηξη
| Δύναμη: | Δύναμη εκπομπής: |
|---|---|
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 30S/400Nm |
| Βαθμός εκρηκτικός-απόδειξης: | Ομάδα C,D Τ4 Τάξη 1, Διεύθυνση 1 |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής διαμόρφωσης τεταρτοστροφής για βαλβίδα πεταλούδας
| Χρόνος δράσης: | 15η/30η |
|---|---|
| Δρόμος εξόδου: | 0~600Nm |
| Εισερχόμενο σήμα: | 4-20mADC |
Χημικός ενεργοποιητής CSA 30S/100Nm ανθεκτικός στην έκρηξη
| Δύναμη: | Δύναμη συμμόρφωσης: |
|---|---|
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 30S/100Nm |
| Βαθμός εκρηκτικός-απόδειξης: | Εκτός IICT4 |
3D Κεραμβός Κράτησης 1.2Kg SGS Πολυστροφικός Ηλεκτρικός Ενεργοποιητής
| Τυπική ροπή: | 5 έως 18 Nm |
|---|---|
| Τυπική ταχύτητα: | 5r/min |
| Στροφή: | 3r/5r/7r προαιρετικά |
200Nm 360 βαθμών διαμόρφωση εκρηκτικό ηλεκτρικό ενεργοποιητή
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Εισερχόμενο σήμα: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
DCL-05 220V ηλεκτρικός ενεργοποιητής τεταρτοστροφής με βαλβίδα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Καρτόνι/παλέτα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής συμπαγής βαλβίδας IP67
| Standard Time/Torque: | 15S/18Nm |
|---|---|
| Optional Time/Torque: | 7S/9Nm 60S/18Nm |
| Total Weight: | 1.2KG |

