Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 410 προϊόντα.
Μικρός Μεταβλητής 90° Γύρισμα 442in.Lbs Smart Electric Actuator
| Protection Grade: | IP67 weatherproof |
|---|---|
| Output Signal: | 4-20mA |
| Motor Power: | 10W to 140W |
CSA DC24V 90° 15S/18Nm Υπερμικρός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Εξουσία: | Δύναμη συμμόρφωσης |
|---|---|
| Χρόνος/Στροφή: | 15s/18nm |
| Προαιρετική ροπή: | 7s/9Nm 60s/18Nm |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής CSA AC110V 90° 15S/18Nm Εξαιρετικά Μικρός
| Εξουσία: | Δύναμη συμμόρφωσης |
|---|---|
| Χρόνος/Στροφή: | 15s/18nm |
| Προαιρετική ροπή: | 7s/9Nm 60s/18Nm |
Μικροσκοπικός ηλεκτρικός ενεργοποιητής φλέβας CSA RoHs 15S/18Nm
| Εξουσία: | Δύναμη συμμόρφωσης |
|---|---|
| Χρόνος/Στροφή: | 15s/18nm |
| Προαιρετική ροπή: | 7s/9Nm 60s/18Nm |
80Nm / 2S 90W Ενεργοποιητής ηλεκτρικής κίνησης γρήγορου ανοίγματος
| Δύναμη: | Διάταξη 1 |
|---|---|
| Τυπική ροπή: | 80Nm/2S ; 160Nm/4S ; 330Nm/8S |
| Τύπος: | Ενεργοποίηση |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής έκρηξης ExdIICT4 IP68
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -25℃~+55℃/-13°F~+131°F |
400Nm DC24V 90° Αντιεκρηκτικός ηλεκτρικός ενεργοποιητής on-off / διαμόρφωσης
| Εξουσία: | Δύναμη εκπομπής: |
|---|---|
| Τυποποιημένη ώρα/ροπή: | 30S/400Nm |
| Τύπος: | on-off, διαμόρφωση |
3S/15Nm Γρήγορος ανοικτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής ενεργοποίησης-αποσύνδεσης, 0-90° ρυθμιζόμενος με συμπαγή δομή
| Δύναμη: | Δύναμη εκπομπής: |
|---|---|
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 3S/15Nm |
| Τύπος: | Ενεργοποίηση |
IP68 NEMA 4X Τύπος διαμόρφωσης Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ανθεκτικός σε έκρηξη
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Εισερχόμενο σήμα: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής AC380V 15W τεταρτοστροφής
| Δύναμη: | AC380V |
|---|---|
| Τυπικός χρόνος/τροχιά 15Nm: | 25Nm/2S ; 50Nm/4S ; 80Nm/8S |
| Τύπος: | Ενεργοποίηση |

