Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 410 προϊόντα.
Συμπίεση ηλεκτρικής ενεργοποίησης PP-H βαλβίδας σφαίρας διπλού κροταμιού
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Καρτόνι/παλέτα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας υψηλού κενού με διαμόρφωση DN50 έως DN200
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Καρτόνι/παλέτα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας WCB
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Καρτόνι/παλέτα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
DN15 Ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Καρτόνι/παλέτα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
1/4 στροφή DN500 WCB Wafer Ηλεκτρική ενεργοποιημένη βαλβίδα πεταλούδας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Καρτόνι/παλέτα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας υψηλής θερμοκρασίας
| Δύναμη: | Δύναμη συμμόρφωσης: |
|---|---|
| Τύπος: | ενεργοποίηση, διαμόρφωση |
| Τάξη προστασίας: | Διάκριση IP67 |
Πιστοποιητικά CSA/ATEX/IECEx Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ανθεκτικός σε έκρηξη
| Σειρά ροπής: | 20Nm έως 3000Nm/177in lb έως 26550in lb |
|---|---|
| Τύπος: | Ενεργοποίηση/αποσύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία ((± 10%): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC/380VAC |
Πιστοποιητικά CSA/ATEX/IECEx Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ανθεκτικός σε έκρηξη
| Ροπή ροπής: | 20Nm έως 3000Nm/177in lb έως 26550in lb |
|---|---|
| Τύπος: | Ενεργοποίηση/αποσύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία ((± 10%): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC/380VAC |
Certificados CSA ATEX para actuadores eléctricos a prueba de explosiones
| Ροπή ροπής: | 20Nm έως 3000Nm/177in lb έως 26550in lb |
|---|---|
| Τύπος: | Ενεργοποίηση/αποσύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία ((± 10%): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC/380VAC |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής αντιέκρηξης AC110V 50Nm 0,24A IP67 IP68 360°
| Πρότυπη ροπή: | 100nm έως 600nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | 30 έως 45 ετών |
| Συνολικό βάρος: | 5kg έως 10kg |

