Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 410 προϊόντα.
2500Nm Τρίμηνος στροφής ενεργοποιητής με δείκτη θόλου
| Ειδικότητα: | Λειτουργία 1/4 στροφής |
|---|---|
| Ονομασία: | Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής |
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 30S έως 75S/100Nm έως 2500Nm/885in.lbs έως 22125in.lbs |
Τυπική βαλβίδα σφαίρας 2r/Min 24VDC πολυτροχιακός ενεργοποιητής
| name: | Multi Turn Electric Actuator |
|---|---|
| Standard or Nonstandard: | Standard |
| Speed: | 2r/min |
24VDC Πολυστροφικός ενεργοποιητής
| Τύπος: | Με κινητήρα Multi Turn Electric Actuator |
|---|---|
| Ονομασία: | Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών 1-7 |
| Συνολικό βάρος: | 1.2kg |
110VAC NEMA 4 4X 10000 Times Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAC/220VAC/380VAC/24VDC |
Ενεργοποιητής βαλβίδας Exd II CT4Gb ανθεκτικός στην έκρηξη 100Nm 30S IP67
| Ονομα: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλή κατά της έκρηξης |
|---|---|
| Πρότυπη ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
| Επίσημη ώρα: | 20 έως 45 ετών |
Ενεργοποιητής ταχείας εκτόξευσης 80Nm
| Ονομασία: | Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας: | Αδιάβροχο IP67 |
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών 5Nm
| Τύπος: | ηλεκτρικός ενεργοποιητής βαλβίδας πύλης |
|---|---|
| Ονομασία: | Πολλαπλές στροφές ηλεκτρικός ενεργοποιητής |
| Τυπική ροπή: | 5 έως 18 Nm |
Διορθώσιμο 5Nm 24VDC Multi Turn Actuator για σύνδεση φλάντζης
| Ονομασία: | Πολλαπλές στροφές ηλεκτρικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Τυπικό ή μη: | Τύπος |
| Ταχύτητα: | 2r/min |
Κεφαλίδα νερού 360° 20mADC
| Όνομα προϊόντος: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής τριμήνου στροφής |
|---|---|
| Μηχανοκίνητη ισχύος: | 6W σε 140W |
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 2500 Nm |
Ενεργοποιητής τριμηνιαίας στροφής 24VDC UL Standard Modulating
| Installation Angle: | 360° |
|---|---|
| Power Supply: | 24VAC/110VAV/220VAC/24VDC |
| Ambient Temperature: | -25℃~+55℃ / -13°F~+131°F |

