Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 410 προϊόντα.
Αυτόματη Απενεργοποίηση Αυτοδιάγνωση 4-20mA 45S Συμπαγής Εκτελεστικός Μηχανισμός Βαλβίδας
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
|---|---|
| Output Signal: | 4-20mADC |
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
Τρίμηνος στροφής IP68 1000Ω SIL3 Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Explosionproof βαθμός: | Απαλλαγή από την απαλλαγή |
Μικρότερη βαλβίδα πεταλούδας DN650 2500Nm Τρίμηνος στροφής Ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 30 έως 75/1000Nm έως 2500Nm/8850in.lbs έως 22125in.lbs |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Συνολικό βάρος: | 20 κιλά |
Μεταβιβαστής θέσης 20mA
| Γωνία εγκατάστασης: | 360 ° |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κύλινδρο |
| Χαρακτηριστικό: | ISO5211 άμεση εγκατάσταση |
Πυρόστερος ενεργοποιητής βαλβίδας πύλης μικροαερίου 1.1A
| Ονομασία: | Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών |
|---|---|
| Δύναμη: | DC24V |
| Τάξη προστασίας: | Αδιάβροχο IP67 |
Αυτόματη Απενεργοποίηση Modbus CSA IP68 Συμπαγής Εκτελεστικός Μηχανισμός Βαλβίδας
| Εισόδου: | 4-20MADC/1-5VDC/2-10VDC |
|---|---|
| Σήμα εξόδου: | 4-20MADC |
| Πρότυπη ροπή: | 50nm έως 2500nm/442in.lbs έως 22125in.lbs |
Τύπος κυψέλης DN40 Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας EPDM
| Ονομασία: | Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας |
|---|---|
| Βαλβίδα πεταλούδας: | ≤DN40 |
| βαλβίδα σφαίρας: | ≤DN32 |
1/4 στροφή AC110V AC220V EMC ανθεκτικός σε έκρηξη ενεργοποιητής
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Εισερχόμενο σήμα: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
Ενεργοποιητής ηλεκτρικής ρύπανσης από έκρηξη IP68 60S 50Nm
| Τυπική ροπή: | 50 έως 100 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 30 ετών |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/24VDC/110VAV/220VAC |
Adjustable 50Nm 20s DC24V 13w Explosion Proof Valve Actuator
| Πρότυπη ροπή: | 50 Nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | η δεκαετία του '20 |
| Βαθμός απόδειξης έκρηξης: | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |

