Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 410 προϊόντα.
CSA 90 μοίρες περιστροφής ExdIICT4 150Nm Αντιεκρηκτική μηχανή
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
100Nm NEMA 4 10000 Times Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
DCL Συμπαγής ενεργοποιητής περιστρεφόμενου βραχίονα IP67(68) Αδιάβροχος Modbus-RTU
| Τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360 ° |
| Πρότυπη ροπή: | 18Nm έως 2500Nm/160in.lbs έως 22125in.lbs |
Ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη ISO 5211 DN150 βαλβίδας σφαίρας
| Ονομασία: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| Εγκατάσταση: | άμεση εγκατάσταση πολλαπλών φλάντζων |
Ηλεκτρομαγνητικός ακτινοβολητής βαλβίδας EXD II CT4Gb 400Nm
| Βαθμός προστασίας: | IP68 Αδιάβροχο |
|---|---|
| Ονομασία: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -25℃~+55℃/-13°F~+131°F |
Ανθεκτικός σε καιρικές συνθήκες 360° CSA Τρίμηνος στροφής Ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Όνομα προϊόντος: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής τριμήνου στροφής |
|---|---|
| πιστοποιημένο: | CSA |
| Γωνία εγκατάστασης: | 360 ° |
Σήμα ανατροφοδότησης θέσης βαλβίδας IP67 60S Ενεργοποιητής ασφαλείας από βλάβη
| Ονομα: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας |
|---|---|
| Πρότυπη ροπή: | 50nm έως 2500nm/442in.lbs έως 22125in.lbs |
| Επίσημη ώρα: | 20 έως 75 ετών |
Ηλεκτρική τοποθέτηση 1.2KG 6W DCL Quarter Turn Actuator
| product name: | quarter turn electric actuator |
|---|---|
| Motor Power: | 6W to 140W |
| Protection Grade: | IP67 NEMA4/4X |
AC220V έξυπνη βαλβίδα Actuator
| Ονομασία του προϊόντος: | Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός τομέας |
| Ειδικότητα: | Οπτικός δείκτης θέσης βαλβίδας |
Ηλεκτρική ισχύς 18Nm DCL-02 Multi Turn Actuator
| Ονομα: | Πολλαπλές στροφές ηλεκτρικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Εξουσία: | DC24V |
| Κλάση προστασίας: | IP67 |

