Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 410 προϊόντα.
20S 50Nm Ενεργοποιητής ηλεκτρικού ενεργοποιητή
| Standard Time/Torque: | 20S to 75S/50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Total Weight: | 2.5KG to 20KG |
2500Nm Ηλεκτρικός ενεργοποιητής τριμήνου στροφής
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 30S έως 75S/100Nm έως 2500Nm/885in.lbs έως 22125in.lbs |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Συνολικό βάρος: | 4.5 έως 20 κιλά |
Συστήματα καύσης λέβητα 20S 50Nm
| Standard Torque: | 18Nm to 50Nm |
|---|---|
| Standard Time: | 15s to 20s |
| Input Signal: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
Ενεργοποιητής ηλεκτρικής βαλβίδας 400Nm
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |
Διοργανωτής τριμήνου στροφής IP67
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 30S έως 75S/100Nm έως 2500Nm/885in.lbs έως 22125in.lbs |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Συνολικό βάρος: | 4.5 έως 20 κιλά |
Δραστηριώδης ενεργοποιητής DC24V για κλιματισμό
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 15S σε 75S/18Nm σε 2500Nm/160in.lbs σε 22125in.lbs |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Συνολικό βάρος: | 1.2KG σε 20KG |
Δυνατός κινητήρας βαλβίδας προστασίας από έκρηξη IP68 1000Ω SIL3
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Explosionproof βαθμός: | ExdIIBT4 |
DCL H Τρι φάσης ATEX 50Hz ανθεκτικός σε έκρηξη ενεργοποιητής
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 380VAC |
Συμπίεστος 30S 100Nm υδροστεγνός ενεργοποιητής τριμηνιαίας περιστροφής
| Χαρακτηριστικό: | Δυνατότητα IP67 |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360 ° |
| Ονομα: | Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής |

