Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 428 προϊόντα.
CSA IP67 DC24V 50Nm 20s Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη
| Πρότυπη ροπή: | 50 Nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | δεκαετία του 20 |
| Βαθμός απόδειξης έκρηξης: | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
Προσαρμόσιμο ISO5211 DC24V 50Nm 20s ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη
| Πρότυπη ροπή: | 50 Nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | δεκαετία του 20 |
| Βαθμός απόδειξης έκρηξης: | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
Αδιάβροχος κινητήρας διαμόρφωσης 24VDC με ανθεκτικό στην έκρηξη
| Τυπική ροπή: | 0Nm έως 600Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Εισερχόμενο σήμα: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
Τύπος διαμόρφωσης DC Brush Motor Quarter Turn Actuator
| Χρόνος δράσης: | 15η/30η |
|---|---|
| Δρόμος εξόδου: | 0~600Nm |
| Εισερχόμενο σήμα: | 4-20mADC |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής διαμόρφωσης συνεχούς ρεύματος χωρίς βούρτσα
| Χρόνος δράσης: | 15η/30η |
|---|---|
| Ροπή εξόδου: | 0~600Nm |
| Εισόδου: | 4-20mADC |
Υψηλά σφραγισμένος κινητήρας περιστροφής DCL-MZZ 5 από κράμα αλουμινίου
| Τυπική ροπή: | 5 έως 18 Nm |
|---|---|
| Τυπική ταχύτητα: | 2r/min |
| Στροφή: | 3r/5r/7r προαιρετικά |
Ενεργοποιητής ηλεκτρικής βαλβίδας 18Nm
| Standard Torque: | 5Nm to 18Nm |
|---|---|
| Standard Speed: | 5r/min |
| Turns: | 3r/5r/7r optional |
Ενεργοποιητής βαλβίδας 15S 18Nm Super Torque Miniature
| Τυποποιημένη ώρα/ροπή: | 15s/18nm |
|---|---|
| Προαιρετική ώρα/ροπή: | 7s/9nm 60s/18nm |
| Συνολικό βάρος: | 1,2 κιλά |
Μηχανοκίνητος κινητήρας συνεχούς ρεύματος DC 24V πολυτροχιακός συμπαγής ενεργοποιητής
| Πρότυπη ροπή: | 5nm έως 18nm |
|---|---|
| Τυπική ταχύτητα: | 5R/λεπτό |
| Συνολικό βάρος: | 1,2 κιλά |
Ενεργοποιητής ηλεκτρικής κίνησης κατά συμπύκνωσης 24VDC
| Χρόνος δράσης: | 15η/30η |
|---|---|
| Δρόμος εξόδου: | 0~400Nm |
| Εισερχόμενο σήμα: | 4-20mADC |

