Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 410 προϊόντα.
90 μοίρες κράμα χάλυβα μανίκι 442in.lbs Τρίμηνο στροφή ενεργοποιητή
| Τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360 ° |
| Τυποποιημένη ώρα/ροπή: | 15S σε 75S/18Nm σε 2500Nm/160in.lbs σε 22125in.lbs |
0 ~ 90° Ρυθμίσιμος IP67 Συμπληκτικός ενεργοποιητής τριμήνου στροφής για βαλβίδα πεταλούδας
| Τροφοδοτικό: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Τυποποιημένη ώρα/ροπή: | 15 έως 75s/18nm έως 2500nm/160in.lbs έως 22125in.lbs |
IP67 Συμπίεστος ενεργοποιητής τριμήνου στροφής για βαλβίδα πεταλούδας
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 15S σε 75S/18Nm σε 2500Nm/160in.lbs σε 22125in.lbs |
IP67 Αδιάβροχη επεξεργασία 30s/100Nm
| Τυποποιημένη ώρα/ροπή: | 15S έως 75S/18Nm έως 2500Nm |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Συνολικό βάρος: | 1.5 έως 20 κιλά |
DCL IP67 Επεξεργασία νερού DN600 Ενεργοποιητής βαλβίδας πεταλούδας
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 15S έως 75S/18Nm έως 2500Nm |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Συνολικό βάρος: | 1.5 έως 20 κιλά |
Σε εκτός 10000 κύκλους ζωής βαλβίδα εξαερισμού DN500 συμπαγής ενεργοποιητής
| Τυπική ροπή: | 18Nm έως 2500Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 15S έως 75S |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Ενεργοποιητής Τρίμηνου Γύρου Πεταλούδας CE 60S 100Nm
| Τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360 ° |
| Τυποποιημένη ώρα/ροπή: | 15 έως 75s/18nm έως 2500nm/160in.lbs έως 22125in.lbs |
Συμπληρωματικός κινητήρας 30S/200Nm
| Γωνία εγκατάστασης: | 360 ° |
|---|---|
| Τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -25 ℃ ~+55 ℃ / -13 ° F ~+131 ° F |
IP67 Αδιάβροχος 2500Nm 75S Συμπληρωματικός ενεργοποιητής
| Ονομασία: | Ενεργοποιητής συμπαγούς τύπου εκτός λειτουργίας |
|---|---|
| Τυπική ροπή: | 18Nm έως 2500Nm |
| Κανονική ώρα: | 15S έως 75S |
Ενεργοποιητής βαλβίδας NEMA 4 10000 Times
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |

