Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 410 προϊόντα.
Συμπληρωματικός κινητήρας AC380V
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 30S έως 75S/100Nm έως 2500Nm/885in.lbs έως 22125in.lbs |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Συνολικό βάρος: | 4.5 έως 20 κιλά |
Συμπίεστος ηλεκτρικός περιστρεφόμενος ενεργοποιητής 400Nm συνεχούς ρεύματος
| Ονομασία: | Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
3 σημεία πλωτός 2500Nm HVAC Quarter Turn Actuator
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 15S σε 75S/18Nm σε 2500Nm/160in.lbs σε 22125in.lbs |
Μόνιμος λιπασμένος ενεργοποιητής 380v 500Nm 3 φάσεων
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 30S έως 75S/100Nm έως 2500Nm/885in.lbs έως 22125in.lbs |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Συνολικό βάρος: | 4.5 έως 20 κιλά |
Τρίμηνος περιστροφής αποσβεστήρα 50Nm CSA DC περιστροφικός ενεργοποιητής
| Ονομασία: | Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Τύπος: | Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής |
| Ειδικότητα: | Συμπίεστος ηλεκτρικός ενεργοποιητής |
DC24V 9,5kg Αντιεκρήξεις 400Nm 3 φάσεων
| Τύπος: | Συμπίεστος ηλεκτρικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Ονομα: | Ενεργοποιητής φάσης 3 |
| Συνολικό Βάρος: | 4,5 κιλά έως 20 κιλά |
220VAC Βαλβίδα ελέγχου PVC
| Ονομασία: | Ηλεκτρική βαλβίδα διαφράγματος |
|---|---|
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 30S/400Nm |
| Τάξη προστασίας: | Διάκριση IP67 |
Αδιάβροχος 500Nm/4S AC110V Ενεργοποιητής άνοιξης και κλεισίματος
| Ονομασία: | συμπαγής ηλεκτρικός ενεργοποιητής γρήγορου ανοίγματος |
|---|---|
| Τύπος: | Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής |
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 500Nm/4S 800Nm/8S 1200Nm/12S |
Κλάση F Μόνωση 30W DC 24V Μηχανοκίνητος περιστροφικού ενεργοποιητή
| Χρόνος δράσης: | 15η/30η |
|---|---|
| Δρόμος εξόδου: | 0~400Nm |
| Εισερχόμενο σήμα: | 4-20mADC |
Ανερόστεγος 24VDC 70W κινητήρας ενεργοποιητής βαλβίδας
| name: | DC Motorized rotary actuator |
|---|---|
| Action Time: | 15S/30S |
| type: | smart electric actuator |

