Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 410 προϊόντα.
Ενεργοποιητής τριμήνου στροφής 50Nm
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 20S έως 75S/50Nm έως 2500Nm/442in.lbs έως 22125in.lbs |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Συνολικό βάρος: | 2.5 έως 20 κιλά |
IP67 Κύκνωση Offset Εκκεντρική Ηλεκτρική Βαλβίδα Πεταλούδας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Καρτόνι/παλέτα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Υπερμικρό ηλεκτρικό 24VDC τεταρτοστροφικό ενεργοποιητή
| Τυποποιημένη ώρα/ροπή: | 15s/18nm |
|---|---|
| Προαιρετικός χρόνος/τροπή: | 7S/9Nm 60S/18Nm |
| Συνολικό βάρος: | 1,2 κιλά |
Μινιατούρα UL 429 Μηχανοκίνητος ενεργοποιητής τριμηνιαίας στροφής
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 15S/18Nm |
|---|---|
| Προαιρετικός χρόνος/τροπή: | 7S/9Nm 60S/18Nm |
| Συνολικό βάρος: | 1.2kg |
CSA ISO5211 Ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας έκρηξης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Ενεργοποιητής βαλβίδας σφαίρας 18Nm
| Ονομασία: | Συμπίεστος ενεργοποιητής |
|---|---|
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 15S/18Nm |
| Ειδικότητα: | Αυτοκλείδωμα σε κάθε θέση |
Υπομικροσκοπικός ενεργοποιητής τριμήνου στροφής με περίβλημα από κράμα αλουμινίου
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 15S/18Nm |
|---|---|
| Προαιρετικός χρόνος/τροπή: | 7S/9Nm 60S/18Nm |
| Συνολικό βάρος: | 1.2kg |
SS304 12 ιντσών DN250 Ηλεκτρική Αντιεκρηκτική Βαλβίδα Πεταλούδας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Καρτόνι/παλέτα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
IP67 Αδιάβροχο Μίνι Τρίμηνο Γύρισμα Actuator Για Πύλη Νερού
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 15S/18Nm |
|---|---|
| Προαιρετικός χρόνος/τροπή: | 7S/9Nm 60S/18Nm |
| Συνολικό βάρος: | 1.2kg |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής τύπου DCL-MZZ υπομικροειδούς πολλαπλών στροφών 18Nm DC24V
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Καρτόνι/παλέτα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |

