Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 410 προϊόντα.
Επνευστήρας Ελέγχου χαμηλού όγκου 45S 600Nm
| Τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360 ° |
| Πρότυπη ροπή: | 18Nm έως 2500Nm/160in.lbs έως 22125in.lbs |
CSA 90° DC24V στροφή ExdIICT4 150Nm Αντιεκρηξιακός ενεργοποιητής
| Πρότυπη ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Τροφοδοτικό: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Προστατευτής υπερθέρμανσης PTC DN50 Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Βαθμός προστασίας: | IP68 NEMA 4X |
Ενεργοποιητής 3 φάσεων βαρέος κινητήρα 400Nm ανθεκτικός σε έκρηξη
| Τύπος: | Συμπίεστος ηλεκτρικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Ονομασία: | Ενεργοποιητής φάσης 3 |
| Συνολικό βάρος: | 4.5 έως 20 κιλά |
100Nm Ρυθμίσιμος 360° 4~20mA IP67 24V DC Μηχανοκίνητος περιστροφικού ενεργοποιητή
| Ονομα: | DC μηχανοκίνητο περιστροφικό ενεργοποιητή |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | Θερμική προστασία υπερφόρτωσης |
| Τροφοδοτικό: | 24VDC |
Weatherproof Adjustable 360° 4~20mA IP67 24V DC Motorized Rotary Actuator
| όνομα: | DC μηχανοκίνητο περιστροφικό ενεργοποιητή |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | Θερμική προστασία υπερφόρτωσης |
| Τροφοδοτικό: | 24VDC |
Προστατευτικός IP67 24V DC κινητήρας περιστροφικού ενεργοποιητή
| Ονομασία: | Συνεχή κινητήρας περιστροφικού ενεργοποιητή |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Θερμική προστασία υπερφόρτωσης |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VDC |
Ενεργοποιητής προστασίας από εκρήξεις IP68 για την αντιμετώπιση μαλακών νιτρικών
| Ονομασία: | ηλεκτρικός ενεργοποιητής τύπου ανθεκτικού σε έκρηξη |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -25℃~+55℃/-13°F~+131°F |
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
Ελέγχου διακόπτη Αδιάβροχο χειροκίνητο τροχό 1/4 στροφή ενεργοποιητή
| Ειδικότητα: | Λειτουργία 1/4 στροφής |
|---|---|
| Ονομα: | Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής |
| Τυποποιημένη ώρα/ροπή: | 30S έως 75S/100Nm έως 2500Nm/885in.lbs έως 22125in.lbs |
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής θέσης 400Nm συνεχούς ρεύματος
| Ονομασία: | Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής περιστροφής συνεχούς ρεύματος |
|---|---|
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |

