Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 410 προϊόντα.
Πιστοποιητικά CSA Εκρηκτικό ηλεκτρικό ενεργοποιητή για το σύστημα ζώνης και διαίρεσης
| Σειρά ροπής: | 20Nm έως 600Nm |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία ((± 10%): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC |
| Τύπος: | Ενεργοποίηση/αποσύνδεση |
Πιστοποιητικά ATEX/IECEx Εκρηκτικό ηλεκτρικό ενεργοποιητή για εύφλεκτα αέρια
| Σειρά ροπής: | 20Nm έως 600Nm |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία ((± 10%): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC |
| Τύπος: | Ενεργοποίηση/αποσύνδεση |
Ενεργοποιητής ηλεκτρικής βαλβίδας NEMA4/4X
| name: | Motorized quarter turn actuator |
|---|---|
| Power Supply: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| feature: | 90° operation, middle position optional |
Ελαστικός ενεργοποιητής βαλβίδας ελέγχου της θαλάσσιας θερμοκρασίας ISO5211
| Τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360 ° |
| Πρότυπη ροπή: | 18Nm έως 2500Nm/160in.lbs έως 22125in.lbs |
Ενεργοποιητής ηλεκτρικής βαλβίδας 50/60HZ
| Ονομασία: | Συμπίεστος ηλεκτρικός ενεργοποιητής |
|---|---|
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 15S έως 75S/18Nm έως 2500Nm |
| Αντιστοιχία: | βαλβίδα πεταλούδας έως DN600 |
IP67 Τρίμηνος στροφής συμπαγής ενεργοποιητής
| Ονομασία: | Συγκεντρωτικός ενεργοποιητής Quarter Turn |
|---|---|
| Λειτουργία: | Λειτουργία 1/4 στροφής |
| Ειδικότητα: | Οπτικός δείκτης θέσης βαλβίδας |
Ενεργοποιητής έξυπνης βαλβίδας 18Nm 160in.Lbs
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας 360° 24v
| Πρότυπη ροπή: | 18Nm έως 2500Nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | 15S έως 75S |
| Τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
IP67 Συμπληρωματικός ενεργοποιητής χειροκίνητου τροχού για τη βιομηχανία ποτών
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -25℃~+55℃/-13°F~+131°F |
Ελέγχος όγκου αέρα στον ανεμιστήρα 45S 600Nm Συμπληρωματικός ενεργοποιητής
| Τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360 ° |
| Πρότυπη ροπή: | 18Nm έως 2500Nm/160in.lbs έως 22125in.lbs |

