Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 410 προϊόντα.
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ExdIIC T4 Compact IP68
| Τυπική ροπή: | 20Nm έως 600Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 30 έως 45 ετών |
| Συνολικό βάρος: | 5 έως 10 kg |
Μικρότερος ηλεκτρικός ενεργοποιητής με διαμόρφωση 60S 18Nm AC220V Quarter Turn
| Εισερχόμενο σήμα: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
|---|---|
| Σήμα εξόδου: | 4-20mA |
| Τυπική ροπή: | 15S/18Nm |
DC 24V Brushless Motor Quarter Turn Modulating Electric Actuator Actuator Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ενεργοποιητής
| Χρόνος δράσης: | 15η/30η |
|---|---|
| Δρόμος εξόδου: | 0~600Nm |
| Εισερχόμενο σήμα: | 4-20mADC |
Σφραγιστικό πηγάδι Τρίμηνο στροφή 13W Γρήγορα ανοικτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 15Nm/2S 30Nm/5S 15Nm/3S |
Αποτρυπώνει θερμαντήρα 50Nm/2S Ελκτρικός ενεργοποιητής γρήγορου ανοίγματος
| Power Supply: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Torque/Time: | 50Nm/2S 100Nm/4S 200Nm/8S |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής διαμόρφωσης 24VDC ATEX
| Χρόνος δράσης: | 15η/30η |
|---|---|
| Δρόμος εξόδου: | 50~600Nm |
| Εισερχόμενο σήμα: | 4-20mADC |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής CSA Explosion Proof με στροφή 90° και ροπή 100Nm σε 30S
| Πρότυπη ροπή: | 100nm έως 600nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | 30 έως 45 ετών |
| Συνολικό βάρος: | 5kg έως 10kg |
18Nm 3r / min DC24V Μικροσκοπικός ηλεκτρικός ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
| Δύναμη: | DC24V |
|---|---|
| Χρόνος/Στροφή: | 15S/18Nm |
| Γυρίζοντας γωνία: | 3 r/min |
100Nm Ηλεκτρικός ενεργοποιητής προστασίας από έκρηξη IP68 ExIICT4Gb
| Power: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standard Time/Torque: | 30S/100Nm |
| Type: | on-off, Modulating |
12VDC 24VDC ηλεκτρικός ενεργοποιητής τεταρτοστροφής με κινητήρα βούρτσας συνεχούς ρεύματος
| Χρόνος δράσης: | 15η/30η |
|---|---|
| Δρόμος εξόδου: | 0~600Nm |
| Εισερχόμενο σήμα: | 4-20mADC |

