Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 410 προϊόντα.
Υδατοασφαλής κάτω από βαλβίδα μπάλας DN250 140W Ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Εξουσία: | Διάταξη 1 |
|---|---|
| Τυποποιημένη ώρα/ροπή: | 48S/1600Nm |
| Τύπος: | ενεργοποίηση, διαμόρφωση |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής τεταρτοστροφής με άμεση εγκατάσταση ISO5211
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 30 έως 75/1000Nm έως 2500Nm/8850in.lbs έως 22125in.lbs |
|---|---|
| Συνολικό βάρος: | 20 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 110VAC/220VAC/380VAC |
Υδατοασφαλής DN125 Δυνατότητα διαμόρφωσης βαλβίδας σφαίρας DCL
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 15S σε 75S/18Nm σε 2500Nm/160in.lbs σε 22125in.lbs |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Συνολικό βάρος: | 1.2KG σε 20KG |
Γρήγορος ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής ISO5211 1200Nm 120W
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Γωνία εγκατάστασης: | 360° |
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 500Nm/4S 800Nm/8S 1200Nm/12S |
Μικρότερος ενεργοποιητής ηλεκτρικής ενεργοποίησης 60S 18Nm DC24V
| Εισόδου: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
|---|---|
| Σήμα εξόδου: | 4-20mA |
| Πρότυπη ροπή: | 15s/18nm |
ISO5211 AC110V 30S 1000Nm Ηλεκτρικός ενεργοποιητής στροφής 90 μοιρών
| Τυποποιημένη ώρα/ροπή: | 30 έως 75/1000Nm έως 2500Nm/8850in.lbs έως 22125in.lbs |
|---|---|
| Συνολικό βάρος: | 20 κιλά |
| Τροφοδοτικό: | 110VAC/220VAC/380VAC |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής DC24V πολλαπλών στροφών με υπερμικρό όγκο και 18Nm/5r/min toruqe
| Δύναμη: | DC24V |
|---|---|
| Χρόνος/Στροφή: | 15S/18Nm |
| Ταχύτητα: | 2r/min |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών με ροπή DC24V 18Nm
| Δύναμη: | DC24V |
|---|---|
| Χρόνος/Στροφή: | 15S/18Nm |
| Ταχύτητα: | 2r/min |
Συμπίεστος μηχανοκίνητος ηλεκτρικός ενεργοποιητής 200Nm ISO5211
| Τάξη προστασίας: | Ip68 |
|---|---|
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 30S/200Nm |
| Υλικό επιφάνειας φώκιας: | Ελαφριά σφραγισμένα |
400Nm 4~20mADC 90W Εναλλακτικός ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
| Power: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Output Torque: | 400Nm |
| Explosive-proof grade: | Exd II CT4Gb |

