Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 410 προϊόντα.
Ελέγχος δοκιμής ροπής συμπαγής 90° AC110V έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |
Συμπληκτικός ηλεκτρικός ενεργοποιητής 90W 400Nm ανθεκτικός σε έκρηξη
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Standard Time: | 20S to 75S |
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
Έξυπνος υδατοασφαλής 400Nm DC24V ασφαλής από βλάβη ηλεκτρικός ενεργοποιητής
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Δύναμη κινητήρα: | 6W σε 140W |
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 2500 Nm |
360 μοίρες DCL-Ex05E ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Εισερχόμενο σήμα: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
Ηλεκτρικό εργοστάσιο χρησιμοποιεί τηλεσκοπική φλέβα βαλβίδα πεταλούδας με ηλεκτρικό ενεργοποιητή
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Καρτόνι/παλέτα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Δύο / τριών κατευθύνσεων σύνδεση σύμπλεξης Ηλεκτρική ενεργοποιημένη βαλβίδα σφαίρας από ανοξείδωτο χάλυβα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Συμπληκτική ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας PVC ISO5211
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Καρτόνι/παλέτα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Ενεργοποιητής ηλεκτρικής ισχύος ATEX IECEx Standard 24VDC με διαμόρφωση ασφαλείας από έκρηξη
| Χρόνος δράσης: | 15η/30η |
|---|---|
| Δρόμος εξόδου: | 0~600Nm |
| Εισερχόμενο σήμα: | 4-20mADC |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής Super small Compact Series 15S 18Nm / 7S 9Nm / 30S 25Nm
| Τυποποιημένη ώρα/ροπή: | 15s/18nm |
|---|---|
| Προαιρετική ώρα/ροπή: | 7s/9nm 60s/18nm |
| Συνολικό βάρος: | 1,2 κιλά |
Ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας 400Nm με αδιάβροχη διαμόρφωση
| Δύναμη: | Δύναμη συμμόρφωσης: |
|---|---|
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 30S/400Nm |
| Τύπος: | ενεργοποίηση, διαμόρφωση |

