Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ iecex explosion proof electric actuator ] αγώνας 75 προϊόντα.
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής διαμόρφωσης 24VDC ATEX
| Χρόνος δράσης: | 15η/30η |
|---|---|
| Δρόμος εξόδου: | 50~600Nm |
| Εισερχόμενο σήμα: | 4-20mADC |
IP68 NEMA 4X Τύπος διαμόρφωσης Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ανθεκτικός σε έκρηξη
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Εισερχόμενο σήμα: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
Τρίμηνος στροφής 400Nm AC380V CSA Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ανθεκτικός σε έκρηξη
| Πρότυπη ροπή: | 100nm έως 600nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | 30 έως 45 ετών |
| Συνολικό Βάρος: | 5kg έως 10kg |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ExdIIC T4 Compact IP68
| Τυπική ροπή: | 20Nm έως 600Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 30 έως 45 ετών |
| Συνολικό βάρος: | 5 έως 10 kg |
Τρίμηνος στροφής DCL-Ex10 CSA Ηλεκτρικός ενεργοποιητής αδιάβροχος
| Τυπική ροπή: | 100Nm έως 600Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 30 έως 45 ετών |
| Συνολικό βάρος: | 5 έως 10 kg |
200Nm 360 βαθμών διαμόρφωση εκρηκτικό ηλεκτρικό ενεργοποιητή
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Εισερχόμενο σήμα: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
Τρίμηνος στροφής 400Nm Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ανθεκτικός σε έκρηξη
| Δύναμη: | Δύναμη εκπομπής: |
|---|---|
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 30S/400Nm |
| Βαθμός εκρηκτικός-απόδειξης: | Ομάδα C,D Τ4 Τάξη 1, Διεύθυνση 1 |
360 μοίρες DCL-Ex05E ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Εισερχόμενο σήμα: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
Πιστοποιητικά CSA Εκρηκτικό ηλεκτρικό ενεργοποιητή για το σύστημα ζώνης και διαίρεσης
| Σειρά ροπής: | 20Nm έως 600Nm |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία ((± 10%): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC |
| Τύπος: | Ενεργοποίηση/αποσύνδεση |
100Nm Ηλεκτρικός ενεργοποιητής προστασίας από έκρηξη IP68 ExIICT4Gb
| Power: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standard Time/Torque: | 30S/100Nm |
| Type: | on-off, Modulating |

