Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ iecex explosion proof electric actuator ] αγώνας 75 προϊόντα.
Αδιάβροχος κινητήρας διαμόρφωσης 24VDC με ανθεκτικό στην έκρηξη
| Τυπική ροπή: | 0Nm έως 600Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Εισερχόμενο σήμα: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής CSA Explosion Proof με στροφή 90° και ροπή 100Nm σε 30S
| Πρότυπη ροπή: | 100nm έως 600nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | 30 έως 45 ετών |
| Συνολικό βάρος: | 5kg έως 10kg |
400Nm Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη, ενεργοποιητής ηλεκτρικής ενεργοποίησης
| Δύναμη: | Δύναμη εκπομπής: |
|---|---|
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 30S/400Nm |
| Τύπος: | ενεργοποίηση, διαμόρφωση |
200Nm 2~10VDC 40W Εναλλακτικός ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη
| Δύναμη: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Δρόμος εξόδου: | 200Nm |
| Βαθμός εκρηκτικός-απόδειξης: | Exd II CT4Gb |
Ενεργοποιητής βαλβίδας κατά έκρηξης τετάρτης στροφής με λειτουργία προστασίας από υπερβολική ροπή
| Τυπική ροπή: | 100Nm έως 600Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 30 έως 45 ετών |
| Συνολικό βάρος: | 5 έως 10 kg |
600Nm 90W Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη IP68
| Δύναμη: | Δύναμη εκπομπής: |
|---|---|
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 45S/600Nm |
| Τύπος: | ενεργοποίηση, διαμόρφωση |
400Nm DC24V 90° Αντιεκρηκτικός ηλεκτρικός ενεργοποιητής on-off / διαμόρφωσης
| Εξουσία: | Δύναμη εκπομπής: |
|---|---|
| Τυποποιημένη ώρα/ροπή: | 30S/400Nm |
| Τύπος: | on-off, διαμόρφωση |
Προσαρμόσιμο ISO5211 DC24V 50Nm 20s ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη
| Πρότυπη ροπή: | 50 Nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | δεκαετία του 20 |
| Βαθμός απόδειξης έκρηξης: | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
DCL H Τρι φάσης ATEX 50Hz ανθεκτικός σε έκρηξη ενεργοποιητής
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 380VAC |
Ενεργοποιητής βαλβίδας ανθεκτικής έκρηξης 600Nm
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Explosionproof βαθμός: | Απαλλαγή από την απαλλαγή |

