Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ iecex explosion proof electric actuator ] αγώνας 72 προϊόντα.
Πιστοποιητικά CSA/ATEX/IECEx Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ανθεκτικός σε έκρηξη
| Σειρά ροπής: | 20Nm έως 3000Nm/177in lb έως 26550in lb |
|---|---|
| Τύπος: | Ενεργοποίηση/αποσύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία ((± 10%): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC/380VAC |
Πιστοποιητικά CSA/ATEX/IECEx Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ανθεκτικός σε έκρηξη
| Ροπή ροπής: | 20Nm έως 3000Nm/177in lb έως 26550in lb |
|---|---|
| Τύπος: | Ενεργοποίηση/αποσύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία ((± 10%): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC/380VAC |
Ενεργοποιητής ηλεκτρικής ισχύος ATEX IECEx Standard 24VDC με διαμόρφωση ασφαλείας από έκρηξη
| Χρόνος δράσης: | 15η/30η |
|---|---|
| Δρόμος εξόδου: | 0~600Nm |
| Εισερχόμενο σήμα: | 4-20mADC |
Πιστοποιητικά ATEX/IECEx Εκρηκτικό ηλεκτρικό ενεργοποιητή για εύφλεκτα αέρια
| Σειρά ροπής: | 20Nm έως 600Nm |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία ((± 10%): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC |
| Τύπος: | Ενεργοποίηση/αποσύνδεση |
90° 360° IECEx 30S/100Nm Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ανθεκτικός σε έκρηξη
| Πρότυπη ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Συνολικό βάρος: | 3 έως 10 kg |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής υψηλής πίεσης αδιάβροχος IP68 αδιάβροχος
| Διαμονή: | Σώμα από χύτευμα αλουμινίου |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Ονομασία: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής υψηλής πίεσης |
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής 90W IP68 από κράμα αλουμινίου
| Διαμονή: | Σώμα από χύτευμα αλουμινίου |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Ονομασία: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής υψηλής πίεσης |
Πλήρως κλειστός κινητήρας DC24V 600Nm Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ανθεκτικός σε έκρηξη
| Ονομασία: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Ενεργοποιητής ηλεκτρικού ρεύματος από σκληρό χυτοσίδηρο αλουμινίου NEMA 7
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Βαθμός σφράγισης: | IP68/NEMA4X/NEMA 7 |
UL 90° Γύρισμα ExdIICT4 Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ανθεκτικός σε έκρηξη
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |

