Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ iecex explosion proof electric actuator ] αγώνας 75 προϊόντα.
IP68 Αδιάβροχος 600Nm 90W Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη
| Δύναμη: | Δύναμη εκπομπής: |
|---|---|
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 45S/600Nm |
| Τύπος: | ενεργοποίηση, διαμόρφωση |
Τρίμηνος στροφής IP68 1000Ω SIL3 Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Explosionproof βαθμός: | Απαλλαγή από την απαλλαγή |
IP68 600Nm 90W Ενεργοποιητής βαλβίδας αντιέκρηξης διαμόρφωσης
| Δύναμη: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Δρόμος εξόδου: | 600NM |
| Βαθμός εκρηκτικός-απόδειξης: | Exd II CT4Gb |
CSA 90° DC24V ExdIICT4 400Nm Εξοπλιστικός ενεργοποιητής
| Πρότυπη ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Επίσημη ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Τροφοδοτικό: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Προστατευτής υπερθέρμανσης PTC DN50 Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Βαθμός προστασίας: | IP68 NEMA 4X |
CSA 90 μοίρες περιστροφής ExdIICT4 150Nm Αντιεκρηκτική μηχανή
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Ενεργοποιητής βαλβίδας NEMA 4 10000 Times
| Τυπική ροπή: | Από 50 έως 600 Nm |
|---|---|
| Κανονική ώρα: | 20 έως 45 ετών |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη AC380V με διαμόρφωση 50Nm
| Τύπος: | on-off, διαμόρφωση |
|---|---|
| Κλάση προστασίας: | Πυροστεγμός IP68 |
| όνομα: | Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη |
90W 45S/600Nm DCL-Ex60 Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
| Ονομασία: | Ενεργοποιητής βαλβίδας ασφαλείας από έκρηξη |
|---|---|
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 45S/600Nm |
| Ειδικότητα: | Δύναμη κινητήρα |
Certificados CSA ATEX para actuadores eléctricos a prueba de explosiones
| Ροπή ροπής: | 20Nm έως 3000Nm/177in lb έως 26550in lb |
|---|---|
| Τύπος: | Ενεργοποίηση/αποσύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία ((± 10%): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC/380VAC |

