Όλα τα Προϊόντα
-
Τρίμηνος στροφής Ενεργοποιητής
-
Ενεργοποιητής πολλαπλών στροφών
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας από έκρηξη
-
Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Συμπίεστος ενεργοποιητής
-
Ηλεκτρικός ενεργοποιητής ασφαλείας αποτυχίας
-
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας
-
ηλεκτρική βαλβίδα σφαίρας
-
Ενεργοποιητής φάσης 3
-
Συνεχή περιστροφικός ενεργοποιητής
-
Βαλβίδα ελέγχου PVC
-
Συσκευές ενεργοποιητή
-
Κράτη βαλβίδας
-
Γρήγορα ανοιχτός ηλεκτρικός ενεργοποιητής
-
Ομίλος Midea - ΚίναΗ DCL είναι συνεργάτης και προμηθευτής μας εδώ και 6 χρόνια.Τα κεντρικά κλιματιστικά μας εξυπηρετούν τους πελάτες στην HVAC σε όλο τον κόσμο με τα προϊόντα της DCL.Παρέχουν συνεχώς πολύ αξιόπιστα προϊόντα και πολύ έγκαιρη εξυπηρέτηση για να μας υποστηρίξουν. -
Valve Solution Inc. - ΗΠΑΗ DCL είναι το εργοστάσιο ODM / OEM μας για περίπου δέκα χρόνια.Πολύ λίγοι Κινέζοι κατασκευαστές μπορούν να παράγουν τα τυποποιημένα ηλεκτρικά ενεργοποιητικά των ΗΠΑ με τέτοια καλή ποιότητα.Γι' αυτό τους επιλέγουμε ως μακροπρόθεσμους εταίρους μας. -
WESA Armaturen GmbH - ΓερμανίαΜε 15 χρόνια συνεργασίας με την DCL, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι με τα προϊόντα της DCL. Η DCL προσέχει την ποιότητα πρώτα και οι υπάλληλοί τους είναι πολύ αυστηροί με τα προϊόντα.Πάντα κάνουν πολλά πειράματα και δοκιμές για να επιβεβαιώσουν τα νέα τους σχέδια και να αναβαθμίσουνΕίμαστε επίσης εκπληκτικοί για τον υπέροχο έλεγχο ποιότητας για τα εξαρτήματα εξωτερικής ανάθεσης.
λέξεις-κλειδιά [ dcl electric actuator ] αγώνας 428 προϊόντα.
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας χαμηλής διαρροής SS316
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Καρτόνι/παλέτα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Ενεργοποιητής τριμήνου στροφής 1000Nm-2500Nm με δείκτη θόλου και προστατευτικό υπερκυκλικής ροπής
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Καρτόνι/παλέτα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
1000Nm-2500Nm AC110V AC220V AC380V ενεργοποιητής τεταρτοστροφής
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο/Παλέτα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Δραστηριώδης κινητήρας τετραμήνου στροφής 200-600Nm, ενεργός ή παθητικός επαφής
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Καρτόνι/παλέτα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Δοκιμαστής σειράς DCL-0520s/50Nm DC24V AC220V DC24V AV110V
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Καρτόνι/παλέτα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Ηλεκτρική βαλβίδα πεταλούδας υψηλής απόδοσης
| Δύναμη: | Δύναμη συμμόρφωσης: |
|---|---|
| Τύπος: | ενεργοποίηση, διαμόρφωση |
| Τάξη προστασίας: | Ip68 |
Σιμέντο εργοστάσιο χρησιμοποιείται ηλεκτρική βαλβίδα διανομής και βαλβίδα φλαπ
| Δύναμη: | Δύναμη συμμόρφωσης: |
|---|---|
| Τύπος: | ενεργοποίηση, διαμόρφωση |
| Τάξη προστασίας: | Ip68 |
DCL CSA διαμορφωτική ηλεκτρική βαλβίδα ελέγχου PVC 200Nm
| Ονομασία: | Ηλεκτρική βαλβίδα ελέγχου PVC |
|---|---|
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 30S/200Nm |
| Τύπος: | ενεργοποίηση, διαμόρφωση |
Κάτω από DN600 140W Ανερόφθαλμη μηχανική βαλβίδα πεταλούδας
| Δύναμη: | Διάταξη 1 |
|---|---|
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 30S/1000Nm |
| Τύπος: | ενεργοποίηση, διαμόρφωση |
Κεφάλαιο 3
| Δύναμη: | Δύναμη συμμόρφωσης: |
|---|---|
| Τυποποιημένοι χρόνος/ροπή: | 30S/200Nm |
| Τύπος: | ενεργοποίηση, διαμόρφωση |

